KOVANÝ A NEREZOVÝ INTERIÉROVÝ NÁBYTOK

Umelecké kováčstvo je remeslo starodávne, dnes je však súčasťou dekorácie a moderného dizajnu kde sa odolnosť snúbi s ušľachtilým tvarom. Uplatňuje sa v exteriérovom dizajne pre svoju trvanlivosť, ale aj v interiéri má svoju stabilnú pozíciu kde má ,,oceľové remeslo'' široko spektrálne využitie.
Jemne vypracované línie a detaily či prepracované prvky dokážu vytvárať rôzne štýly bývania. Kovaný nábytok či už zo železa alebo nerezovej ocele je pre náročného klienta ideálnym riešením pri zariaďovaní domu, chaty, horského hotela alebo aj firmy podnikateľa, ktorý si dá záležať na prezentácii a imidži.
Poďte sa pozrieť čo dokáže vytvárať umelecký kováč, keď spojí tradičnú ručnú výrobu spolu s modernou technológiou.

Luxusný vysokokvalitný kovaný nábytok značky UKOVMI znamená nielen dizajnové zariadenie interiéru, ale aj investíciu do kvality. Komoda, stôl, stolička z nerezovej ocele v modernom hladkom dizajne vytvorená pre zákazníkov obľubujúcich očistený až avantgardný štýl.

Sedenie Stôl Komoda Zrkadlo

Klasická kovaná tvorba vložená do jedálenskej súpravy, svietidla, postele, sedačky v kombinácii s kožou alebo drevom sú určené milovníkom vidieckeho štýlu. Detailne vypracovaný detail nosí v sebe nostalgiu a zároveň čaro ručnej práce.

Sedenie Posteľ Polica Botnik Sedenie Sedenie Botnik Stolík

Okrem kovaného nábytku si v ateliéri UKOVMI môžete vybrať rôzne interiérové dekoračné predmety a doplnky. Svietnik stojanový, svietnik stolový, kované alebo nerezové zrkadlo do kúpeľne alebo vstupnej haly, výnimočné vešiaky, stojany a ďalšie bytové doplnky nádherne dodajú vášmu interiéru čarovnú atmosféru.

Svietnik Vešiak Držiak Svietidlo

Na záver vám do pozornosti dávame komplexné interiérové zariadenie pre luxusné vily, hotely, reštaurácie a iné zariadenia pre oddych a kultúru. V spolupráci s renomovanými architektmi UKOVMI vytvára interiér, kde má excelencia prvé miesto. Nech už je to vaša obývačka, vstupná hala či zimná záhrada, kovaný nábytok na mieru z UKOVMI je riešením, ktoré uchváti. Presvedčte sa sami.

Pult Svietidla Sedenia Pivnica

Oveľa viac nájdete v galérii web-stránky www.ukovmi.com alebo v eshope www.ukovmi.eu. Najviac však získate osobnou návštevou ateliéru kováčskeho umenia UKOVMI, ktorý sa nachádza v Kanaši pri Prešove.